
Twoje dziecko wycofuje się z relacji?
Zmaga się z lękiem, stresem lub obniżonym nastrojem?
A może trudno mu odnaleźć się w grupie i wyrażać emocje?
Tworzę bezpieczną przestrzeń dla młodzieży, która potrzebuje wsparcia, akceptacji i kontaktu z drugim człowiekiem.
Zapraszam na cykl 8 terapeutycznych spotkań.
Każde spotkanie będzie inne — pełne inspiracji, rozmów, ćwiczeń i aktywności wspierających rozwój emocjonalny oraz społeczny młodych osób. Program został stworzony tak, aby przeciwdziałać bierności, izolacji i poczuciu samotności, a jednocześnie rozwijać kreatywność, sprawczość i relacje społeczne.
Kameralna grupa — maks. 10 osób, wiek 12-18 lat
Poniedziałki ( 6; 13; 20; 27 lipca; 3; 10; 17; 24 sierpnia)
16:00–17:00
Cykl obejmuje 8 spotkań
200 zł / spotkanie ( całość 1600zł)
Możliwość płatności w 2 ratach.
Miejsce: Goździkowa 2A; Toruń 87-100
Jestem terapeutą zajęciowym. Od wielu lat z sukcesami wspieram osoby z trudnościami psychicznymi, fizycznymi i społecznymi. Na co dzień pracuję w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. Ludwika Rydygiera w Toruniu na Oddziale Klinicznym Psychiatrii Młodzieży.
Swoją pracę wykonuję z pasją i zaangażowaniem, starannie dobierającrodzaje, metody i techniki terapii do potrzeb oraz możliwości uczestników. W pracy wykorzystuję m.in. elementy: arteterapii, socjoterapii, ergoterapii.
Posiadam certyfikaty i uprawnienia trenera TUS, również dla osób z autyzmem i Zespołem Aspergera. Nieustannie rozwijam swoje kompetencje, aktualizuję wiedzę i doskonalę warsztat terapeutyczny.
W swojej pracy kieruję się: zrozumieniem, życzliwością, szacunkiem i holistycznym podejściem do człowieka.
Zapewniam przyjazną atmosferę oraz pełną dyskrecję.
Zapisy na warsztay- formularz zgłoszeniowy:
https://forms.gle/Tvvx6PhD39m3Dp3p6
Liczba miejsc ograniczona.